پخش عمده نیم بوت چرم زنانه بغل زیپ

به فصل زمستان نزدیک می شویم و همه مردم دوست دارند هم از سرما در امان باشند و هم به اندازه فصل های گرم با لباس های متنوع و خاص و رنگی پوشش خوب داشته باشند از این رو ما به شما نیم بوت چرم زنانه بغل زیپی را معرفی می کنیم و پخش عمده نیم بوت نوع چرمی زنانه بغل زیپ دار توسط تولیدی کفش تیپاش همانند کفش گیوه زنانه صورت میگیرد.

مزایای نیم بوت بغل زیپ دار

این کفش ها از ورود آب و سرما به داخل بوت جلوگیری می کنند و شما به هیچ عنوان احساس سرما و خیسی نمیکنید به دلیل داشتن زیره پی وی سی (پلاستیکی) از مقاومت بالایی برخوردار هستند زیرا از پلیمر های سختی تشکیل شده اند و به آن یکسری مواد افزوده شده است تا ان ها نرم باشند و برای انواع پا ها مناسب بشوند.
وزن آن ها متوسط است و امکان سایش ندارند، همچنین در زمستان سخت و در تاستان کمی نرم هستند . این بوت ها در چهار رنگ تولید میشود که رنگ های پر کاربرد می باشند از قبیل مشکی ، عسلی ، قهوه ای و طوسی که در سایز های مختلفی عرضه میشوند.

به دلیل زیپ داشتن در بغل بوت در هنگام خارج کردن از پا بسیار راحت هستند و بسیار ساده و شیک هستند هم در کارهای روزمره کاربرد دارند و هم در مجلس های مختلف و به صورت مخفی باعث افزایش قد هم می شود.

مشخصات بهترین نیم بوت چرمی

بهترین نیم بوت چرمی آن است که از چرم خوبی ساخته شده و کیفیت بالایی داشته باشد اما در عین حال مقاوم و سخت در مقابل شکستن و نرم باشد تا پا را اذیت نکند و در آخر ارزان و به صرفه باشد.

تولیدی نیم بوت چرمی حراجی

شنیدن جمله ی کفش چرم حراج و ارزان شد بسیار دور از ذهن است زیرا چرم تهران و تبریز بسیار گران هستند و چرم همیشه جز متریال هایی بوده است که ارزش زیادی داشته ولی گروه تولیدی تیپاش به دلیل اینکه تولیدی و گارگاه های زیادی دارد می تواند به صورت انبوه و عمده و ارزان این کفش ها را عرضه کند.

امروزه پیدا کردن تولیدی که هم کیفیت و هم قیمت مناسبی داشته باشد بسیار سخت شده است ، پس با قیمت مناسب به صورت عمده نیم بوت زنانه را از تولیدی کفش تیپاش بخرید .

انواع مدل بوت چرمی

در قدم نخست بوت چرمی تقسیم می شود به مردانه و زنانه که به صورت کلی مانند هم هستند اما بوت مردانه معمولا ساده تر از زنانه است و زنانه متنوع تر است.
نوع تقسیم دیگر از نظر پاشنه دار بودن و نبودن است که مزیت بدون پاشنه آن است که نسبت به پاشنه دار برای امور روزمره راحت تر هستند در عین حال برای مهمانی و جشن هم مورد استفاده قرار می گیرند .

از نظر جنس به چرم مصنوعی و چرم طبیعی تقسیم می شوند که چرم مصنوعی از چرم و یکسری مواد مصنوعی تشکیل شده است .
چرم های طبیعی قیمت بالایی دارند ولی چرم های مصنوعی ارزان تر هستند و می شود با چرم های مصنوعی به همان کیفیت چرم طبیعی برسیم و چرم های طبیعی هم انواع متفاوتی دارند از جمله چرم تهران و چرم تبریز که بسیار محبوب هستند.

در آخر مهم کیفیت و ارزش کالا است که کفش تیپاش آن را به صورت عمده در اختیار فروشندگان کفش قرار می دهد و پخش عمده نیم بوت چرم زنانه بغل زیپ یکی از کار هایی است که باعث شده که از نظر تنوع مدلی به بوت ها اضافه شود و آن هم تقسیم به زیپ دار و یا بند دار نیز می باشد.

سخن آخر

نیم بوت چرم زنانه زیپ دار و یا بغل زیپ نوع مدرن و جدیدی از انواع بوت های چرمی است که تازه به بازار آمده است بنابراین اگر قصد دارید در فصل زمستان بدرخشید و بوت هایتان شکیل و زیبا باشند و بتوانید با انواع لباس ها کفش خود را ست و سازگار کنید، می توانید این محصول را به صورت تکی یا عمده از ما خرید کنید و پاهای خود را به ما بسپارید تا قلب دومتان در امان باشد به امید روزی که همه قلب ها سالم باشند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما