فروش عمده کفش فانتزی دخترانه 2020

کفش فانتزی دخترانه از مدل های پرطرفدار در بهار و تابستان سال 2020 خواهند بود و سازگار با محصولات تولیدی کفش ارزان زنانه هستند.

کفش های فانتزی در مدل ها و طرح های مختلف و همچنین رنگ های متنوع همیشه بازار مناسبی برای فروش کفش فانتزی دخترانه در هر فصل را به خود اختصاص میدهند.

کفش فانتزی دخترانه رنگی

کفش های فانتزی رنگی برای روزهای بهاری و تابستانی بسیار مناسب خواهد بود،زیرا علاوه بر اینکه برای ست کردن با رنگ های مختلف لباس مناسب هستند، شادی و انرژی خاصی برای مشتریان خواهند داشت.

امسال رنگ های متفاوت در قالب کیف و کفش اسکیچرز زنانه ویتنام زیاد خواهیم داشت، که برای در دست داشتن سهمی از بازار فروش کفش فانتزی دخترانه بسیار جالب توجه است.

کفش فانتزی پاشنه BLOK

پاشنه های کلفت تر یا به اصطلاح BLOK طی سال گذشته و امسال کم کم جایگزین پاشنه های نازک شده اند.

کفش های فانتزی با پاشنه BLOK هم به دلیل راحتی و هم شیک بودن، مورد استفاده بسیاری از مشتریان در زندگی روزمره و مهمانی قرار میگیرند.

در فضای باز و یا در مهمانی هایی در محیط باغ راه رفتن با کفش های پاشنه بلند و نازک روی زمین و یا چمن بسیار سخت خواهد بود ولی کفش های پاشنه BLOK این شرایط را آسان خواهد کرد.

به همین دلیل این مدل کفش ها امسال مورد توجه بسیاری از مشتریان خانم قرار خواهد گرفت و فروش کفش اسپرت عروس از این مدل با تیراژ بالا خواهد بود.

.

کفش فانتزی دخترانه طرح دمپایی

این مدل ها هیچ وقت از مد نمی افتد و امسال هم جز برترین ها خواهد بود. این نوع کفش فانتزی با مدل های بسته و نیمه بسته به بازار عرضه می شوند.

مدل هایی مثل گلادیاتور(gladiator) که سهم عمده ایی از بازارفروش کفش فانتزی دخترانه را خواهند داشت.

کفش فانتزی با پاشنه های فانتزی

مشتریانی که میخواهند استایل متفاوتی با بقیه داشته باشند،این مدل ازکفش های فانتزی مناسب آنها خواهد بود. کفش هایی با پاشنه های غیرمعمول و طراحی جالب، جز محبوب ترین های سال 2020 هستند.

کفش هایی که سیلبریتی ها، بخصوص در خارج از کشور همیشه خواهان آن بوده اند و خانم هایی که همیشه میخواهند یک گام جلوتر باشند، پیروی انها می شوند.

کفش فانتزی دخترانه لژدار

این مدل ازکفش های فانتزی در تمام سنین طرفداران خودش را دارد و در سال 2020 انواع مدل های زیبا و شیک زیادی از این مدل در بازار عرضه شده است.

انواع مدل کفش های فانتزی لژدار چه در تابستان و چه در زمستان در انواع بسیار زیادی از طرح ها و رنگ ها موجود خواهد بود.

کفش فانتزی دخترانه اسپرت

این مدل از کفش ها همیشه و مخصوصا در سال های اخیر مورد توجه خانم ها بوده است، دور از ذهن نیست که امسال هم با استقبال چشمگیر این مدل از کفش فانتزی دخترانه مواجه باشیم.

مدل های کفش فانتزی اسپرت که هم در پیاده روی و هم در محل کار و… استفاده می شوند راحتی را برای پاها فراهم می کنند.

کفش فانتزی دخترانه طرح دار

وقتی حرف از مدل های کفش فانتزی طرح دار میزنیم ناخود آگاه ما را یاد مدل هایی با طرح پوست حیوانات می اندازد، و اولین چیزی که به ذهنمان میرسد، طرح پوست مار و پلنگی است.

این نوع از مدل کفش هیچوقت از مد نمی افتد و امسال هم جز بهترین ها خواهد بود.

کفش فانتزی دخترانه تابستانی

کفش های فانتزی پاشنه دار جلو باز و بنددار مدل های جدید و پرطرفدار امسال هستند که میتوان با لباس هایی خاص و زیبا ست کرد و در سالن ها و مراسم های شادی مورد استفاده خانم های باسلیقه قرار گیرد.

پس حتما در لیست خرید خود جایی برای این مدل برای فروش کفش فانتزی دخترانه بگذارید.

کفش فانتزی دخترانه کلاسیک

کفش های فانتزی پاشنه دارکلاسیک و جلو بسته بسیارکاربردی بوده و مناسب مجالس هستند.

این مدل کفش ها برای همه خانم ها در سنین مختلف مناسب است و بیشتر خانم ها یا یک جفت ازاین مدل کفش در بین کفش های خود دارند و یا به دنبال خرید این مدل کفش هستند.

چنانچه به دنبال تولیدی کفش فانتزی دخترانه جدید جهت خرید عمده هستید می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما