عمده فروشی کفش صندل تابستانی مردانه مدل 2020

خرید عمده مدل های جدید و شیک کفش صندل تابستانی مردانه 2020 را می توانید بدون واسطه و مستقیم از تولیدی کفش مردانه و یا عمده فروشی کفش صندل انجام دهید.

حراج صندل تابستانه مدل های 2020 از تولیدی صندل زنانه در تهران و یا تولیدی کفش مشهد از طریق کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه اطلاع رسانی خواهد شد.

فروش عمده صندل و دمپایی

فروش عمده دمپایی و صندل در مراکز برخی استان های بزرگ که نسبتا از آب و هوای گرم وخشکی برخوردار هستند وجود دارد.
به عنوان مثال در شهرهایی همچون اهواز در استان خوزستان و همچنین اصفهان در استان اصفهان عمده فروشی های صندل و دمپایی وجود دارند که بیشتربه شهرها و شهرستانهای اطراف خود کفش صندل تابستانی را عرضه می کنند.

فروش عمده دمپایی اصفهان

عمده فروشی کفش صندل در بازار عمده فروشی اصفهان اجناس خود را از کارخانجات و تولیدی های موجود دراستان اصفهان و یا از تولیدی صندل قم تامین می کند.
فروش عمده دمپایی اصفهان بیشتر به شهرهای جنوبی این استان و حتی به استان فارس و فروشگاه های شهر شیراز صورت می گیرد.

عمده فروشی دمپایی در اهواز

خرید سری و کارتنی از عمده فروشی کفش صندل در اهواز بیشتر موارد به صرفه تر از تولیدی صندل در قم و یا دیگر مراکز تولید کفش تابستانی است.
چه بسا این عمده فروشی ها اغلب نمایندگی برخی از برند ها معروف مانند فروش عمده دمپایی نیکتا را به صورت انحصاری برای استان خود گرفته باشند.
البته این موضوع بیشتر برای کفش صندل و دمپایی های برند اتفاق می افتد و بایستی آنها را با قیمت های عمده بازار دمپایی قم و تهران بعلاوه کرایه باربری تا شهر خود را مقایسه کنید.

تولیدی کفش مردانه

قیمت کفش چرم تبریز مردانه در مقایسه با کفش چرم تهران برای خرید عمده و تک جفتی ارزان تر است.
علت آن این است که کفش های دوخته شده در تهران به دلیل کیفیت بالاتر و به روز بودن مدل ها است و گرنه با کیفیت برابر تفاوت چندانی از نظر قیمت ندارند.

شاید برایتان جالب باشد که تولیدی های تهران از چرم اصل و با کیفیت تبریز نسبت به خود تولیدی های این شهر بیشتردر تولید کفش استفاده می کنند.

تولیدی کفش اسپرت

برخی از تولیدی های کفش مردانه فقط یک سبک از کفش ها را تولید می کنند ویا حداقل در آن سبک معروف تر هستند که از جمله این برند ها می توان به کفش آفاق ،کفش اورسی و یا کفش مهاجر تبریز اشاره کرد که بیشتر به عنوان کفش کلاسیک مشهور هستند.
و یا برخی از برند های دیگر مانند کارخانه کفش شیما قم به تولید و عمده فروشی کفش صندل نیز معروف هستند.

علت اصلی این امر شاید قدیمی بودن این برندها و در مقابل گرایش جدید بازار به تولیدی کفش اسپرت در ایران است که چنین تصوری را در ذهن مردم جا انداخته است.

از جمله کارخانه های قدیمی که سعی در تولید همه نوع سبک از کفش را داشته است می توان به کفش شهپر اشاره کرد که این برند حتی به تولید پوتین نظامی پرداخته و جالب است که پوتین نظامی شهپر بسیار پرطرفدار هم شده است.

کفش اسپرت عمده در اسلامشهر در حال پیشرفت است اما در حال حاضر بازار تهران بزرگ ترین مرکز فروش این مدل کفش است.

تولیدی کفش مشهد

یکی ازمناطق تولید کننده صنعت کیف و کفش در ایران شهر مشهد است که بیشتر از عمده فروشی کفش صندل دارای تولیدی بوده و به طور مستقیم محصولات خود را به فروش می رسانند.

متاسفانه با وجود مشهور و محبوب بودن صنعت چرم این شهر بیشتر تولیدی آن با توجه به نیاز بازار در تولید کفش های مصنوعی و ارزان قیمت رقابت دارند و به جز چند برند معروف از این شهر که در حال حاضر آنها هم اغلب محصولات خود را در تهران تولید می کنند.

کانال صندل عمده

کانال فروش صندل ارزان قیمت به صورت تکی بسیار زیاد بوده و در این بین کانال تلگرام شهر صندل با توجه به وجود شعبه های زیادی که در شهرهای مختلف دارد بسیار معروف و محبوب است.
اما کانال صندل عمده با توجه به کمتر بودن آن نسبت به تک فروشی که در نتیجه استقبال کمتر خریداران عمده به شکل تنها و تخصصی وجود ندارد.

کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه

کانال تلگرام عمده فروشی صندل زنانه بیشتر متعلق به عمده فروشی کفش صندل تابستانی یا مجلسی زنانه دارد تا یک تولیدی صندل زنانه چرا که لازمه یک کانال موفق گذاشتن مدل های متنوع و زیاد در آن است که چنین امری از یک تولیدی به تنهایی برنمی آید.

تولیدی صندل زنانه

تولیدی صندل زنانه مجلسی بسیار کمیاب تر از تولیدی دمپایی صندل زنانه است چرا که بازار دمپایی صندل بسیار پر فروش تر از کفش مجلسی زنانه است.

چنانچه به دنبال عمده فروشی کفش صندل تابستانی مردانه و زنانه با مدل های جدید در سال میلادی 2020 هستید می توانید با ما درتماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما