فروش عمده کفش و صندل فانتزی و کلاسیک زنانه

فروش عمده کفش و صندل در انواع مدل های فانتزی و کلاسیک زنانه و مردانه در تهران با تنوع بسیار بالا انجام می شود.

شما می توانید ضمن تماس با کارشناسان این مجموعه جهت راهنمایی و مشاوره وارد کانال تلگرام این مجموعه شده و از مدل ها دیدن بفرمایید.

فروش عمده کفش ایرانی و صندل در شهرهایی مانند تبریز و مشهد نیز وجود دارد اما تنوع و تازگی مدل های کفش تهران را ندارند.

فروش عمده صندل و دمپایی

زمانی که صحبت از صندل دمپایی می شود با تولیدی دمپایی نیز تفاوت هایی می کند که بهتر است دمپایی پلاستیکی ها را از دمپایی صندل ها مجزا بدانیم چرا که تولیدی و کارخانه این دو نوع سبک دمپایی با هم متفاوت می باشد.

فروش عمده صندل و دمپایی تهران در بازار بزرگ تهران و همچنین بازار پاچنار واقع در خیابان خیام شمالی نیز می باشد.

کارخانه های زیادی در سطح کشور وجود دارند که هر ساله مقدار زیادی از محصولات دمپایی صندل خود را به این بازار تزریق می کنند.

تولیدی صندل زنانه تبریز

فروش عمده کفش و صندل در تبریز نسبت به تهران کمتر و با تنوع پایین تری صورت می گیرد اما به هر حال یکی دیگر از بازارهای موفق در این حوزه می باشد.

تولیدی صندل رکابدار زیادی در این شهر وجود دارد که اغلب از رنگهای شاد و متنوعی نیز بهره می برند تا نمایی خیره کننده را نیز به خریداران القا کنند.

صندل تبریز از نظر قیمت مابین صندل تهران و مشهد قرار دارد و نیز صندل زنانه مجلسی زیادی در این شهر تولید و عرضه می شود.

صندل عمده ارزان

فروش عمده کفش سپهر و صندل به غیر از تهران و تبریز نیز به شهر قم که کارخانه و کارگاه های زیادی در این راستا دارد تعلق دارد.

بیشتر کانال صندل ارزان در ایران به این شهر تعلق دارد و به تولیدی صندل حراجی نیز مشهور می باشد که صندل ارزان قیمت قم بسیار محبوب و معروف می باشد.

مرکز فروش عمده صندل زنانه در تهران همانطور که اشاره شد در بازار بزرگ تهران و خیابان خیام شمالی در بازارچه پاچنار واقع شده است.

صندل زنانه ارزان قیمت

صندل زنانه ارزان قیمت در کنار مزیت قیمت ارزان آن معایبی دارد که مهم ترین آن دوام و طول عمر کوتاه این صندل است و تقریبا سنگین وزن هم هستند.

کانال صندل ارزان که فقط شامل صندل زنانه و مردانه باشد بسیار نادر و کمیاب است لذا در انواع کانال های عمده فروشی زنانه و مردانه می توانید از این نوع محصول دیدن فرمایید.

حراج صندل در کانال کفش زنانه و صندل ارزان بیشتر به تک فروشی ها اختصاص دارد و در واقع پیدا کردن کانال صندل زنانه عمده با قیمت کمی دشوار به نظر می رسد.

تولیدی صندل حراجی

فروش عمده کفش چرم و صندل توسط عمده فروشی ها بیشتر اتفاق می افتد تا یک تولیدی صندل حراجی و علت آن در دسترس نبودن این تولیدی ها نیز می باشد.

تولیدی صندل طبی زنانه در رنگهای سفید و مشکی بیشتر اتفاق می افتد چرا که دو رنگ اصلی در کفش های طبی هستند.

تولیدی صندل خام زنانه در واقع همان تولیدی کفش و صندل است که می تواند برخی موارد و جنس رویه صندل را حذف کرده و فروش عمده صندل خام را انجام دهد.

چنانچه به دنبال خرید یا فروش عمده کفش و صندل زنانه و مردانه با مدل های متنوع هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

1

  1. تولیدی صندل طبی زنانه در رنگهای سفید و مشکی بیشتر اتفاق می افتد چرا که دو رنگ اصلی در کفش های طبی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما