کارگاه تولیدی کفش اسپرت زنانه صادراتی

کارگاه تولیدی کفش اسپرت زنانه ایرانی

کارگاه تولیدی کفش اسپرت زنانه زیادی در سراسر کشور و به خصوص در تهران مشغول به کار و تولید هستند اما کارگاه تولیدی که بتواند کیفیتی در سطح استاندارد های صادراتی تولید کند به فراوانی یافت نمی شود.
لذا زمانی که صحبت از صادرات می شود در سطح کیفیت و دقت تولید جایی برای سهل انگاری و بی دقتی نمی ماند.

کارگاه تولیدی کفش اسپرت زنانه ایرانی

کارگاه تولیدی کفش زنانه و کفش اسکیچرز زنانه ویتنام کار تخصصی است و هر چه لوازم و دستگاه های تولید پیشرفته تر یا به اصطلاح صنعتی تر باشند محصول و نتیجه نهایی کار از کیفیت بالاتری برخوردار است و توان تولیدی واحدها در تیراژ بالا، زیادتر است.
در این بین چند شهرهستند که در این زمینه فعالیت پررنگ تری دارند مثلا در تهران، تبریز،اسلامشهر، این کارگاه ها تمرکز بیشتری نسبت به شهرهای دیگر دارند.

کارگاه تولیدی کفش اسپرت زنانه ایرانی

تولیدی کفش اسپرت تهران

بیشترین تعداد کارگاه تولیدی کفش در تهران متمرکز است و همیشه جدیدترین مدل ها درآنجا تولید می شود.
چراکه زبده ترین مدلیست ها در تهران مشغول به فعالیت هستند و انواع مدل کفش اسپرت عروس را طراحی و عرضه می کنند اما اکثر تولیدی ها در تهران به صورت سنتی و نیمه صنعتی هستند.
همین امر باعث می شود تا اگر این کارگاه ها سفارشات صادراتی در تیراژ بالا داشته باشند به اجبار به صورت پیمانکاری با واحد های تولید بزرگ و کارخانه ایی همکاری داشته باشند تا بتوانند به تعهدات خود در تاریخ مقرر عمل کنند.

تولیدی کفش اسپرت اسلامشهر

واحد های تولیدی بزرگ و صنعتی زیادی در اسلامشهر در حال فعالیت هستند که به دلیل حمایت های صنفی و دولتی جهت خارج شدن واحد های صنعتی به خارج از تهران رونق پیدا کرده اند.
همچنین به دلیل همین حمایت ها و رسیدن مواد اولیه به طور مستقیم و بدون واسطه به این واحد های تولیدی، کفش ها قیمت های مناسبی دارند.

تولیدی کفش اسپرت اسلامشهر

تولیدی کفش اسپرت تبریز

تبریز از جمله شهرهایی است که کارگاه های بزرگی برای تولید کفش دارد و در سال های اخیر علاوه بر تامین نیاز داخلی گام های خوبی جهت صادرات برداشته است.
تولیدی های بزرگی مانند تب شوز، همگام، آداک، فرزین، نوبل که تولیدات به روز و با کیفیتی تولید می کنند.

تولیدی کفش اسپرت ارزان

همیشه هم در صادرات کفش های اسپرت گران قیمت خواهان زیادی ندارند، در زمینه صادرات عوامل زیادی تعیین کننده یک تجارت پرسود و موفق است.

شایان ذکر است که هر تولید کننده و عمده فروش که قصد ورود به حوزه صادرات را دارد باید از قبل ورود به این زمینه خطرات آن را سبک و سنگین کند.

با شرایط ویژه اقتصادی که برای جهان در حال حاضر به وجود آمده است نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از ایران نیز درخواست برای کفش اسپرت ارزان بیشتر از قبل شده است.

تولیدی کفش اسپرت ارزان

تولیدی کتانی ارزان

تولیدی هایی که کتانی ارزان قیمت تولید می کنند و مناسب صادرات باشند، اکثرا واحدهایی هستند که تولید انبوه با ماشین آلات صنعتی انجام می دهند و مواد اولیه با حجم زیاد و بدون واسطه تهیه می کنند.
البته با گسترش سایت های فروش عمده و صادراتی کفش این بازار از حالت انحصاری خارج شده است.
ناگفته نماند که این سایت ها با ارتباط با کارگاه های مختلف در تهران و شهرستان ها وعمده فروشی ها یا پخش عمده کفش چرم در حجم های مختلف سفارشات در حوزه صادرات فعالیت گسترده ای می نمایند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما